czwartek, 14 stycznia 2016

Rozstrzygnięcie konkursu !


Tak to dzisiaj jest ten dzień. Czas na przedstawienie wyników konkursu. Na początku chciałabym powiedzieć, że temat konkursu był dość wymagający jednak parę osób podjęło się zadania. Głównie pod uwagę nie brałam absolutnie jakości nagrania, czy innych technicznych elementów a POMYSŁ !
Chciałabym tylko powiedzieć, że każdy nadesłany filmik był świetny i gdybym miała taką możliwość nagrodziłabym wszystkich ale niestety miejsca były tylko cztery.
Może nie przedłużając, przejdźmy do konkretów...
W kategorii duży/średni pies I miejsce zdobywa:

Julia Bodnar i jej filmik "Jak wykonać utwór muzyczny ?" - no według mnie pomysł, przegenialny, fajnie zrobione i myślę, że dokonałam słusznego wyboru acz to oczywiście moje zdanie :)
Osoba, która mi pomagała również stwierdziła, że świetny !

Wyróżnienie zaś leci do Klaudii Stefańskiej - uważam, że bardzo nietypowy pomysł i świetne wykonanie.

W kategorii mały pies I miejsce zdobywa:

Ola Zalewska i "Jak zrobić świąteczny prezent dla bezdomniaka ?" - trochę się zastanawiałam nad tym filmem bo szczerze mówiąc czegoś mi zabrakło ale pomimo tego świetny pomysł i inicjatywa i trzeba było się postarać aby nagrać taki film + pieseły miały z tego korzyść !
Tutaj natomiast osoba, która mi pomagała się popłakała...

Wyróżnienie trafia do Alicji Wojciech - ta muzyka, ten pomysł i niepodziewany zwrot akcji, szczerze mówiąc to się uśmiałam :D

Zwycięzców proszę oczywiście o kontakt.
Zwycięskie oraz wszystkie nadesłane filmy - tutaj !

Gratuluję wygranym oraz wszystkim którzy nadesłali filmiki.
Obiecuję, że postaram się aby następny konkurs był łatwiejszy !

7 komentarzy: